Prekių siuntimas ir kaina

 • Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių krepšelis ir prekės išsiunčiamos, pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

  Neužmirškite nurodyti savo elektroninio pašto adreso, kitaip negausite pranešimų apie užsakymo gavimą, apmokėjimą bei išsiuntimą.

  Pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo kitos darbo dienos po užsakymo apmokėjimo (šeštadienis ir sekmadienis nėra darbo dienos).  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Siuntimo būdai Lietuvoje:

  1. "Siuntos autobusais"- prekių pristatymas tą pačią dieną arba kitos dienos ryte (į 34 didžiuosius Lietuvos miestus). Visą vasario mėn. už spec. kainą!  Siuntimo kaina 2,6 Eur (8,98 Lt 13Lt.  (3,77Eur) . Prekės pristatomos į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių. Siuntą reikia atsiimti patiems. Galioja darbo dienomis visiems iki 15val. apmokėtiems užsakymams  (pastaba: šeštadienį - užsakymams iki 14 val., sekmadienis - nedarbo diena). Miestų sąrašą rasite: http://www.siuntosautobusais.lt/  Patikrinkite, ar Jūsų miestas yra sąraše. Ar gausite užsakytas prekes tą pačią dieną, priklausys nuo to, kuriuo dienos metu užsakysite prekes ir apmokėsite užsakymą. Į tolimesnius miestus, pvz. Mažeikius siunta gali nespėti nukeliauti tą pačią dieną. Tokiu atveju siuntą iš stoties siuntų skyriaus galima atsiimti kitos dienos ryte. Išsiuntę prekes mes visuomet pranešame, kada siunta bus Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyriuje. Jei Jūsų mieste nėra siuntų skyriaus


  Pristatymas į DPD siuntos tašką. Vėl veiks nuo kovo 3d.
   


  3. Pristatymas DPD kurjeriu. Siuntimo kaina 4,3 Eur. (14,85Lt) Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos (kurjeris nepristato šeštadienį ir sekmadienį ir šventinėmis d.).  Prekės kurjeris pristatato Jūsų nurodytu adresu. Galioja darbo dienomis visiems apmokėtiems užsakymams iki 15val.   (Negalioja Neringoje).


  4. Pristatymas Lietuvos paštu. Siuntimo kaina 2Eur (6,91Lt). Pristatymo laikas 3-4 darbo dienos. Prekės pristatomos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių. Prekes turėsite atsiimti patys "Lietuvos pašto" skyriuje (siunčiame registruotu, pirmenybiniu paštu). Siuntų kodus iš pašto šventiniu periodu gauname pavėluotai, todėl tik 1-2 d. bėgyje galime pranešti Jums siuntos kodą. Norėdami gauti siuntos kodą parašykite mums paštu prekyba@burte.lt  5. Prekių atsiėmimas mūsų "Karnavaliniai kostiumai" parduotuvėje - 0Lt (0Eur). Jūs būsite informuoti, kad Jūsų užsakymas paruoštas ir galėsite nedelsiant atsiimti prekes iš mūsų parduotuvės Savanorių pr. 235, Kaune.


  6. Siuntimas kurjeriu NEMOKAMAS į namus ar darbovietę ! - 0Eur  (0Lt) užsakant prekių už 60Eur (207,17Lt ) ir daugiau. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos (kurjeris nepristato šeštadienį, sekmadienį ir šventinėmis dienomis). Prekes kurjeris pristato Jūsų nurodytu adresu į namus ar darbovietę (siuntimas galioja tik Lietuvoje ir tik perkantiems per elektroninę parduotuvę). Negalioja Neringoje.

  Pastaba: šeštadienis ir sekmadienis - nedarbo dienos. Kurjeriai savaitgaliais siuntų nepristato. "Lietuvos paštas" šeštadienį dirba paprastai iki 15val. Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo kitos darbo dienos po užsakymo apmokėjimo. Negalioja Neringoje, siuntą Jums pristatysime nemokamai Lietuvos paštu arba per siuntas autobusais.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Siuntimas užsienyje:

  Siuntimo būdus ir kainą kiekvienai šaliai rasite prekių krepšelyje, pildydami pristatymo informaciją ir pasirinkdami pristatymo šalį.

  Siunčiame DPD kurjeriu 4-5 d.d. į visas ES šalis  30Eur (103,58Lt) arba registruotu pirmenybiniu Lietuvos paštu 4-9d.d.- 17eur (58,70 Lt).

  (į kaimynines šalis Latviją ir Estiją yra daugiau siuntomo būdų ir galioja mažesnės kainos, nei į kitas ES šalis, jas rasite pildydami užsakymą. )

  Į Kitas "Ne ES" šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu  Lietuvos paštu. 4-9d.d.- 17Eur. (58,70Lt).


  Perkantiems mūsų parduotuvėje Kaune, Savanorių pr. 235  ne ES šalių gyventojams daugiau kaip už 200Lt , galime išrašyti Tax free. (negalioja perkantiems internetu).