Prekių katalogas

Vaškas žaizdoms formuoti, 20 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 411803
  Pardavimo kaina
  590
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Efektų vaškas žaizdoms formuoti.

 • Profesionalus odos efektų vaškas žaizdoms formuoti, patogioje užsukamoje dėžutėje, 20ml. Spalva: permatomas-odos spalvos.

  Keletas patarimų naudojant efektų vašką: mentelės pagalba išimkite reikiamą kiekį vaško, tuomet minkykite tarp pirštų kol suminkštės. Jei pav. norėsite formuoti ilgą randą ar žaizdą tuomet minkydami susukite pailgą vaško žaizdos formą , jei norėsite daryti šautinę žaizda minkydami suformuokite rutuliuką. Patepę savo pirštus nedideliu kiekiu kremo ar vazelino priklijuokite ir suformuokite atsargiai žaizdą (kremas reikalingas, nes kitaip vaškas prilips prie Jūsų pirštų ir nepavyks suformuoti žaizdos).

  Formuodami randą galite pradurti ir pratempti adatą (gali būti su siūlu). Kad neliptų vaškas, toliau formuodami žaizdą mentelės ar teptuko koto galiuku rekomenduojame jas patepti kremu. Taip nebus sugadintas Jūsų kūrinys, nes vaškas nelips. Aqua girmas vandens pagrindu puikiai tiks grimuoti žaizdos kraštus. Norėdami dar stipriau priklijuoti efektų vašką, kad jis ilgai laikytųsi ant odos, prieš dedant vašką patepkite žaizdos vietą klijais-mastika, palaukite trumpai kad apdžiūtų ir tada dėkite vašką ir formuokite žaizdą. Efektų vaškas lengvai nusiima ir nusiplauna panaudojus kosmetikos valymo priemones.

 • Alternatyvios prekės

  Odos grimas
  Kodas: 24417

  Odos vaškas žaizdoms formuoti.

  Pardavimo kaina 261
  319 Sutaupykite 058
  Prekė išparduota. Susisiekite
  FX-Želatina
  Kodas: 407769

  FX-Želatina tinkanti formuoti įvairias dirbtines žaizdas, randus, nudegimus. 50 ml. Skaidri.

  Pardavimo kaina 490
  Žaizdų rinkinys
  Kodas: 846367-55

  Dirbtinių žaizdų rinkinys. (priklijuojama tatuiruotė)

  Pardavimo kaina 190