Prekių katalogas

Patarimai ir dažniausiai daromos klaidos perkant

 • 1) Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti bei išsiunčiamas prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

  2) Neužmirškite nurodyti savo elektroninio pašto adreso, kitaip negausite pranešimų apie užsakymo gavimą, apmokėjimą bei išsiuntimą.

  3) Užpildykite visus užsakymo laukus. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo miesto laukelis taip pat turi būti užpildytas (Vilnius, Klaipėda ir t.t.).

  Būtinai patikrinkite, ar Jūsų užpildytas adresas teisingas , nes tuo adresu išsiųsime siuntą.

  4) Jei norite papildyti, pakeisti užsakymą, pakoreguoti įsivėlusią klaidą pristatymo ar asmens duomenyse,  pakeisti pasirinktą mokėjimo būdą ar banką,  būtinai informuokite mus. Galime pakoreguoti  Jūsų užsakymą.

  5) Atkreipkite dėmesį į prekės aprašymą - jame paprastai rasite daugiau informacijos apie prekę. Neradę Jus dominančios informacijos, nedvejodami kreipkitės į mus.

  6) Jei prekė turi skirtingus dydžius arba spalvas, prie prekės pasirinkite norimą dydį ( S,M  116, 36 ir t.t.) ar spalvą (žalias, geltonas ir t.t.), nes ne visuomet visų prekių variantus turime sandėlyje.

  7) Jei reikia pagalbos, rašykite mums, mielai padėsime: prekyba@burte.lt arba skambinkite +370-652-88117 (I-V-10-18, VI-11-14val.) arba peržiūrėkite prekių pirkimo instrukciją.

  8)  Jei iškote kokios nors prekės, Jūsų patogumui - laukelis "paieška ". Įveskite bent tris raktinio žodžio raides ir sistema parodys rezultatus.  Jei gauti rezultatai netenkina, įveskite vieną raktinį žodį, taip pat galite pabandyti įvesti to raktinio žodžio kitus linksnius. Pav. ieškant "pirato kostiumo" paieškos laukelyje  bandykite vesti "piratas", "pirato " arba "pirat"

  Jei mūsų parduotuvėje neradote Jums reikiamos prekės, būtinai parašykite arba paskambinkite mums. Bendradarbiaujame su įvairiais tiekėjais iš įvairių pasaulio šalių, todėl galime parinkti Jums reikiamą prekę iš mūsų tiekėjų katalogų.

  9) Kiekvienam užsakymui, nesvarbu ar užsakovas fizinis ar juridinis asmuo, mes visuomet išrašome PVM sąskaitą faktūrą. PVM sąskaitos išrašomos automatiškai, pagal pateiktus duomenis, perkant prekes. Išsiuntus užsakymą  nėra galimybės keisti ar perrašyti sąskaitas faktūras, todėl pirkimo metu nurodykite teisingus įmonės ar kitus duomenis. Užsakymo duomenis galima koreguoti tol, kol užsakymas nėra išsiųstas.

  10) Filmuką apie vartotojų  teises rasite čia