Privatumo politika

 • El.parduotuvės „privatumo politika“
  1. Bendrosios nuostatos.
  Mes gerbiame kiekvieno asmens teisę į privatų gyvenimą bei dedame visas pastangas, siekdami užtikrinti mūsų tinklapyje tvarkomų asmens duomenų ir kitos su tuo susijusios informacijos apsaugą.
  Lankydamiesi mūsų tinklapyje www.e-burte.lt ir pirkdami prekes bei naudodamiesi čia esančia informacija, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su šiomis privatumo taisyklėmis (privatumo politika). Įmonė įsipareigoja keisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į LR teisės aktų nustatytus reikalavimus ar pakeistas parduotuvės darbo tvarkos taisykles bei sąlygas. Privatumo taisyklės yra įmonės taisyklės viešai skelbiamos internetiniame puslapyje. Šios privatumo taisyklės atnaujintos 2013-01-24 ir bus taikomos kiekvieną kartą apsilankius mūsų tinklapyje. Lankydamiesi mūsų puslapyje įsitikinkite, kad esate susipažinę su paskutine privatumo politikos versija.
  2. Asmens duomenų apsauga ir tvarkymas.
  2.1. Norėdami pirkti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje mes prašysime, atitinkamuose parduotuvės pateikiamuose informacijos laukuose nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
  2.2 Pardavėjas turi teisę rinkti ir apdoroti asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas pateikė Pardavėjui, ir, esant būtinybei, atskleisti juos tretiesiems asmenims, kai tai būtina užsakymo įvykdymui, duomenų tvarkymui. Pirkėjo duomenys gali būti panaudoti informacijos siuntimui arba kitai internetinės parduotuvės veiklai tik gavus atskirą Pirkėjo sutikimą
  2.3. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
  2.4 Pirkėjas patvirtina, kad jis turėjo galimybę susipažinti su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis bei turi šias teises:
  2.4.1. Susipažinti su savo duomenimis bei tikrinti, kaip jie tvarkomi bei reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius asmens duomenis.
  2.4.2. Nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.
  2.4.3 Uždrausti bet kuriuo metu jo asmens duomenų rinkimą ir apdorojimą, išskyrus atvejus, kai tai būtina reikalavimų, kylančių iš Pirkimo-pardavimo sutarties, įvykdymui arba Užsakymo įvykdymui.
  2.4.4. Reikalavimus ištaisyti, sunaikinti asmens duomenis arba sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus nesutikti, kad jo duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, Pirkėjas turi teisę išreikšti raštu, siųsdamas pranešimą el. paštu prekyba@burte.lt., (Siekiant identifikuoti asmenį, elektroninio pašto adresas turi sutapti su pirkėjo pateiktais duomenimis elektroninėje parduotuvėje) arba atvykęs Pardavėjo buveinės adresu, skelbiamu įmonės tinklapyje ir pateikęs asmens dokumentą.
  2.5 Duomenys apie internetinės parduotuvės Pirkėjus ir lankytojus yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo. Duomenų laikmenos yra visapusiškai apsaugotos nuo trečiųjų asmenų prieigos. Šioje svetainėje tvarkomų duomenų valdytoju yra UAB „Burtė“ įm.k.302496950 buveinės adresas , Savanorių pr. 235, Kaunas tel. 8-611-67676. (UAB "Burtė" duomenų valdytojo indentifikavimo kodas P5140.)
  2.6 Mūsų tinklapyje mes galime naudoti slapukus, kurios siunčiamos į lankytojo tinklo naršyklę pirmą kart apsilankius lankytojui mūsų svetainėje ir saugomos kompiuterio kietajame diske ir yra naudojami elektroninės parduotuvės tinkamam funkcionavimui užtikrinti.
  (vyksta krepšelio formavimas, užsakymo įvykdymas lankytojo identifikavimas bei prieiga prie svetainėje esančios informacijos. Lankytojas gali pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad slapukai nebūtų priimami, nes paprastai dauguma naršyklių priima slapukus. Naršyklės nustatymas Jūs galite blokuoti arba ištrinti slapukus, tačiau tokiu atveju dalis mūsų svetainės funkcijų neveiks.
  2.7 Mes stebime svetainės lankomumą statistikos programos pagalba ir analizuojame gautą informaciją (lankytojų kiekis, iš kokių puslapių lankytojas buvo nukreiptas ir pan.) Nuasmenintą statistinė informacija gaunama automatiškai apsilankant mūsų tinklapyje. Šią informaciją naudojame tik elektroninės parduotuvės nepriekaištingam veikimui bei kokybiškam užsakymo veikimui užtikrinti.